Cracovia B. — Tarnowie 4 : 0 (1 : 0).

Upalne wczorajsze popołudnie utrwaliło w znacznej mierze zawody. Drużyna tarnowska składała się z graczy silnych fizycznie. Sympatycznie witamy drużyny prowincyonalne, musimy jednak podnieść, ze brak im karności i wychowania sportowego.

„Tarnowia” posiada pewną umiejętność gry, lecz brak jej rzeczy najważniejszej t. j. treningu tak, ze w drugiej połowie gracze tarnowscy z trudnością spacerowali po boisku. „Crasovia 11." Ze swej strony takie nie grała w tempie, którego od niej należało wymagać — w każdym razie rutyna, żywsze tempo i trening zrobiły swoje.

 

Goście tarnowscy protestowali przeciw pierwszej bramce, że nie przeszła linii, ta jedna bramka uratować ich od porażki nie mogła, gdyż to Tarnowia była zupełnie bezradna w drugiej połowie gry. Trzymający się ściśle przepisów sędzia podyktowałby z pewnością przeciw gościom conajmniej z pięć karnych rzutów za ręce i fonb'e przed ich bramką, nie uczynił tego widocznie z pobłażliwości.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 19-08-1919

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.