Wisła – Pogoń 5:1 (3:1)

O zawodach wczorajszych wiele powiedzieć się nie da. Wisła zawiodła oczekiwania, zwłaszcza pomoc ze Śliwą w środku wykazała niemal zupełny brak przygotowania i treningu. Od graczy tej klasy, więcej należało się spodziewać.

 

Pogoń złożona z graczy młodych, nie nadaje się pod ocenę sportową. Bramkarz Pogoni o tyle dobry, że ma dużo szczęścia, ale zato nie wiele umiejętności. Najgroźniejszymi jego przeciwnikami byli własni obrońcy. Zawody przyjęła publiczność z zadowoleniem, zachęcając lwowskich gości do tempa i ataków. Pan Ziemiański podjął się obowiązku sędziego, nie mając dostatecznych kwalifikacyi.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 24-06-1919

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.