Zawody sportowe.

Cracovia: Sturm — 8 : 0. Cracovia: Sturm-Lipnik — 6:1.

Dwudniowe zawody sportowe na bolku Cracovii zgromadziły olbrzymie tłumy, stęsknione za grą w piłkę nośną. Ostatnie wypadki uniemożliwiły przyjazd drużyn wiedeńskich, tembardziej czeskich. Trzeba było poprzestać na materyale, który był pod ręką.

 

Przyjazd „Sturmu” który przedstawił się bardzo poprawnie i grał z temperamentem, umożliwił rozpoczęcie sezonu piłki nożnej.

 

W niedzielę wynik 3:0 na korzyść Cracovii, przyczem p. Kałuża strzelił 2 bramki, p. Poznański był istotnym wyrazem stosunku obu drużyn,

 

W poniedziałek zawody Cracovii ze skombinowaną drużyną Sturm-Lipnik były słabsze w emocye niż w niedzielę. Wynik 6:1 na korzyść Cracovii zadokumentował klasę wysoką naszego klubu, choć niedostateczny trening jest jeszcze widoczny.

 

W niedzielę poprzedziła zawody główne gra I rezerwy Cracovii z Lipnikiem z wynikiem 5: I na korzyść rezerwy. Materyał w tej drużynie jest dobry.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 12-06-1919

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.