Cracovia – amatorzy 2:2.

Wbrew przypuszczeniom gra pozostała nierozstrzytnięta. Cracovia, górująca nad gośćmi wiedeńskimi atakiem i kombinacyę, dziwnie ślamazarnie wywiozała się ze swego zadania. — Nie miała ani szczęścia, ani nieodzownej dla osiąginięcia zwycięstwa werwy. Zawodziło lewe skrzydło ataku i pomoc, jedynie obrona i bramkarz byli bez zarzutu. Była to gra z przekonaniem o łatwem zwycięstwie i dlatego spadła z poziom wysokiego, na którym powinna być prowadzona.

 

Amatorzy mają debrą obronę, pomoc i doskonałego bramkarza. Atak ich pod bramka jest niezawodny.

 

W pierwszej połowie Cikowaki pod własną bramkę zamiast natychmiast odkopać piłkę jak najdalej, dryblował i zawinił gola. Gra skończyła się na 0:1 na korzyść gości.

 

W drugiej połowie w 5 minucie prześlicznie strzela Kałuża, lecz już w minutę później zdobywają Amatorzy punkt drugi (nie bez winy bramkarza Cracovii). Wreszcie Poznański w 30 m. wyrównuje grę, która dalej mimo widocznej, przygniatającej przewagi Cracovii kończy się na remis (2:2).

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 08-10-1918

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.