Cracovia-Rezerwa—Czarni (Jasło) 9:0.

Byłoby pożądanem, aby Cracovia jak najczęściej sprowadzała drużyny prowincyonalne dla spotkań ze swoją rezerwą na mecze wstępne przed głównymi zawodami, to bowiem przyczyni się do podniesienia gry w Galicyi. Rzecz naturalna, iż uprzejmość i gościnność powinna w tem odgrywać dużą rolę...

 

Drużyna z Jasła przedstawiła się bardzo sympatycznie. Przyjechała młodzień jasielska z muzyką, jak na prawdziwą wycieczkę. Szkoda, że tej muzyki na zawodach nie słyszeliśmy — szkoda, że nie czuli się goście dość u nas swobodnie... w przyszłości będzie zapewne lepiej...

 

Aczkolwiek zawody skończyły się dużą przegraną sympatycznych gości, bo 9:0 —.bo bynajmniej nie sądzimy, aby gra Czarnych nie mogła być lepszą. Gorączka, trema przeszkadzały widocznie gościom.

 

W pierwszej połowie strzelił Kogut dla Cracovii bramkę w 23 m., w 10 minut później drugą.

 

W drugiej połowie strzela Śliwa w 2 minucie, tenże znowu w G mln, Kogut w minutę później robi piątego goala, Śliwa w 20 minucie, Sperling w 25 m., Kogut w 3Q m. i ostatnią Śliwa w 40 m.

 

Goście grali w drugiej połowie bez bramkarza i bez jednego z graczy. W grze rezerwy Cracovii n!8' widzieliśmy precyzyi — bardzo dobrymi był obrońca Brejak 4 środek pomocy.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 16-07-1918

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.