Sport

Dnia 17 b. m. odbył się w Białej match footballowy K. S. „Szczerbca” z „Bialaer Sportclub” z wynikiem 2:1 na korzyść pierwszego. Drużyna „Szczerbca” grała w następującym składzie: Kołodziejczyk, Łopuszański, Lesinek, Zimnałowicz, Bigersil, Sierosławski, Tadek (pseud.), Sznytka, Wiluś, Pindelski, Culig.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 26-09-1916

 

Chód Maratośnki stud. Uniwersytetu i Politechniki – zapowiedziany na najbliższą niedzielę – zakończy się i rozstrzygnie na ostatniem okrążeniu w parku Agrikola, gdzie od 4 po południu rozgrywane będą biegi na krótkim i średnim dystansie, skoki na wysokość i szerokość, rzuty dyskiem i oszczepem, „sztafega”, reprezentacyjna 2-ch wyższych uczelni i przeciąganie liny.

Wyścigi kolarskie o mistrzostwo Klubu urządza K. K. C. i M. w przyszłą niedzielę, t. j. 24 b m. na drodze Mogilany—Izdebnik na przestrzeni 50 kilometrów. — Wszelkich wyjaśnień udziela f-ma A. Weissmann, Kraków, ul. Szewska 13.

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 17 września 1916

Wczorajsze zawody w piłkę nożną rozegrane w Gnieźnie między I. Drużynami klubu sportowego „Stella” z Gniezna a klubu sportowego „Warta” z Poznania zakończyły się rezultatem 4:0 bramek na korzyść „Warty”.

 

Kurjer Poznański, 19-09-1916

 

Zawody w piłkę nożną, które odbyły się wczoraj 13. bm. między drugą drużyną „Legi” a drugą kombinowaną drużyną „Helzi” wypadły 2 do 1 na korzyść „Legi”.

 

Kurjer Poznański, 15-09-1916

 

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.