Sport

w piłkę nożną między pierwszemi drużynami klubów sportowych „Warta”, a „Unja” zakończyły się rezultatem 7:1 bramki na korzyść „Warty”. Zawody zaś IV. drużyny „Warty” z II. drużyną „Helsii” pozostały nierozstrzygnięte rezultatem 2:2 bramek.

 

Kurjer Poznański, 08-11-1916

 

Zawody II. Drużyny klubu sportowego „Posnania” z II. Drużyną klubu sportowego „Posener Rasensport”odbędą się w jutrzejszą niedzielę po południu o godz. pół do 3 na boisku przy dawniejszej bramie wildeckiej.

Kurjer Poznański, 5 listopada 1916

Zawody w piłkę nożną między drugiemi i trzeciemi drużynami klubów sportowych „Warta” i „Unja” odbędą się w jutrzejszą niedzielę popołudniu o godz. 3. na boisku przy dawniejszej bramie wildeckiej.

 

Kurier Poranny, 22 października 1916

W jutrzejszą niedzielę odbędą się zawody w piłkę nożną pomiędzy III. drużyną klubu sport. „Posnania” a III. drużyną klubu sport. „Unja” o godz. 3 na boisku przy dawniejszej bramie wildeckiej.

Kurjer Poznański, 29 października 1916

Niedzielne zawody w piłkę nożną rozegrane w Ostrowie pomiędzy I. drużyną klubu sport. „Posnania” z Poznania a I. Drużyną klubu sport. „Ostrovia” z Ostrowa zakończyły się rezultatem 5:1 bramek na korzyść „Posnanii”.

 

Kurjer Poznański, 18-10-1916

 

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.