Pogoda

W zeszły tygodniu szalała tu niebywała wichura, która, prócz wielu innych szkód w jednym parku Marcinkowskiego wywróciła 6 dużych topól.

 

Kurjer Poznański, 27-07-1922

dość pogodnie i ciepło. Maximum w Warszawie 24.5, minimum 10 stopni C.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 04-07-1922

Temperatura maximum w Warszawie 18o minimum 1o. W Zakopanem 25o. Zachmurzenie zmienne, chłodno, wiatry z północo-zachodu i północy.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 30-05-1922

Wczoraj dość parne powietrze oczyściła burza, która przyciągnęła w godzinach popołudniowych nad Krakowem. Obfity deszcz szczególnie szczęśliwie podziała na zasiewy w polach.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 20-06-1922

 

Temperatura w Europie zachodniej doszła do nieobserwowanej w maju od lat wysokości. W Londynie wskazuje termometr 89 stopni Fahrenheitu w cieniu, a w Paryżu 32 stopni Celsiusza.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 26-05-1922

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.