Milionowy rabunek w Warszawie.

Warszawa, 18 stycznia.

Niezwykle zuchwałego napadu dokonano na jubilera Benjamina Stewa i jego domowników przy ul. Dzikiej w Warszawie.

Przed godziną 8 wieczorem ktoś zapukał do drzwi. Służąca, nie przeczuwając nic złego, otworzyła. W tej chwili schwyciło ją czterech drabów i wepchnęło z powrotem do mieszkania, kierując się do pokoju, gdzie znajdował się telefon.

Tu, zebrawszy cała rodzinę Sterna, bandyci kazali im podnieść ręce do góry, oderwali słuchawkę telefoniczną i zrabowali 200.000 watek, 70 obrączek złotych, 24 pierścionki, 12 zegarków i kilka brylantów, ogólnej wartości przeszła 1,000.000

 

Po rabunku bandyci dali dwa strzały i nie spiesząc się zbytnio, opuścili mieszkanie.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 21-01-1921

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.