Nowe gniazdo graczy

wyśledziła policya przy Klosterstrasse w Berlinie. — Kryminalnej policyj doniesiono, że w pewnym lokalu przy Klosterstrasse zgrywają się goście w karty. Po dłuższej obserwacyi udało się policyj lokal ten wyśledzić i zauważono również, że goście udawali się do tylnych ubikacyj, zasłoniętych ciężką portyera.

 

 

Wczoraj popołudniu wtargnęła niespodziewanie policya do lokalu, gdzie zastała przeszło 60 ludzi przy grze i to mężczyzn i niewiast z różnych stanów. Pieniądze leżące na stolach skonfiskowano. stwierdzono nazwiska graczy, kto nie miał odpowiedniej legitymacyj musiał iść na policye Pozatem przeciw restauratorowi wdrożono dochodzenia.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 13-02-1915

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.