Mord seksualny koło Myślenic,

Ohydny mord popełniono onegdaj w Bęczarce, koło Myślenie. Oto 24 kwietnia Wiktorya Kaczór, wraz ze swą towarzyszką, Wichrówną udała się na borówki do lasu w Jaworniku. Gdy jej jeszcze nazajutrz nie było widać, wybrała się stroskana matka szukać córki. Po długiem szukaniu przybyła wreszcie na to miejsce, gdzie śp. Wiktorya zbierała jagody. Ocązom przybyłych przedstawił się straszny widok. Oto na ziemi leżały nagie, w okropny sposób zmasakrowane zwłoki dziewczyny. Ubranie leżało tuż obok trupa. W ustach zamordowanej znajdował się się mech i glina, którą morderca, chcąc podobnie dziewczynę gwałtem zniewolić, zatkał jej usta, by nie krzyczała, że zbrodniarzy było kilku, wskazują na to liczne rany, zadane, w pieni, szczątki ubrań męskich leżące na ziemi, oraz ślad szeroko wydeptanej obok trawy.

Pasterze, którzy niedaleko paśli krowy, opowiadają, że w owym krytycznym dniu wałęsało się po lesie kilku obdartych, podejrzanie wyglądających drabów. Na miejsce zbrodni przybyła żandarmerya, oraz komisya sądowa z Myślenic.

 

Zwłoki przewieziono do kostnicy cmentarnej w Jaworniku. Za zbrodniarzami śledzi żandarmerya.

 

Rozpacz matki, która swą córkę nad wyraz kochała niema granic.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 22-07-1914

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.