Zwyrodniały satyr pod kluczem.

Wczoraj w godzinach popołudniowych do funkcjonarjusza policji na pl. Zielonym zwróciły się dwie kilkonastoletnie dziewczynki ze skargą na podtatusiałego dość ekscentrycznie ubranego osobnika, który pod pozorem obdarowania ich cukierkami wciągał je do miejsc ustępowych w sąsiednich domach, gdzie w ohydny sposób je deprawował. Usiłującego zbiedz osobnika schwytano i odprowadzono do I cyrkulu, gdzie się okazało że jest to dawny – inż. obecnie wycofany z kursu śpiewak kabaretowy mieszkający przy ul. Chmielnej.

Narazie zgłosiły się ze skargą do policji na osobnika tego 2 dziewczynki 10-letnie i trzy 14-let. Zaznaczyć należy, że osobnik ten przed kilku laty występując w kabaretach warszawskich, śpiewanemi po francusku kupletami zyskał pewien rozgłos między bywalcami widowisk kabaretowych.

 

Kurjer Poranny, 11-07-1914

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.